Empress Kaplama ile Gülüş Tasarımı: Doğallık Arayanların Tercihi

Gülüşünüzün görünümünü değiştirmek ve iyileştirmek için günümüzde mevcut olan tüm yöntemlere kıyasla Empress Kaplama hastalarımız arasında en popüler ve başarılı olanlardan bir tanesidir. Modern dünyada herkesin hayali haline gelen  Hollywood smile, Empress kaplamalar ile hayal olmaktan çıkıyor. Empress kaplamalar inceliği ve yarı saydam görüntüsüyle doğal dişlerinize en yakın kaplamalardır. Doğallığı ve kusursuzluğu birleştiren Empress kaplama, gülüş …

Gülüşünüzün görünümünü değiştirmek ve iyileştirmek için günümüzde mevcut olan tüm yöntemlere kıyasla Empress Kaplama hastalarımız arasında en popüler ve başarılı olanlardan bir tanesidir. Modern dünyada herkesin hayali haline gelen  Hollywood smile, Empress kaplamalar ile hayal olmaktan çıkıyor. Empress kaplamalar inceliği ve yarı saydam görüntüsüyle doğal dişlerinize en yakın kaplamalardır. Doğallığı ve kusursuzluğu birleştiren Empress kaplama, gülüş tasarımı ve estetik diş hekimliği alanında kullanılan en popüler kaplamalar olarak karşımıza çıkıyor.

Kusursuz bir gülüş herkesin hayalidir.  Hollywood smile ise kusursuz diş dizilimi, beyaz ve parlak dişler ve ideal diş eti estetiği ile karakterize edilen, en popüler gülümseme türlerinden biridir. Empress kaplamalar, bu hayali gerçeğe dönüştürmek için en etkili yöntemlerden biridir.

Neden Empress Kaplamalar Tercih Edilmelidir?

Empress kaplamalar, hastalarımız tarafından öncelikle doğallığı ve estetik görünümü sebebiyle tercih edilmektedir. Doğal diş minesine çok benzeyen bir yapıya sahiptir. Yarı saydam özelliği sayesine parlaklığını korur ve doğal diş görünümünü farklı ışık kaynaklarında da yansıtır.

Tam Porselen Kaplamalar olarak da bilinen  Empress kaplamaların tercih edilme sebeplerinden bir diğeri ise dayanıklılığıdır.  Zirkonyum alt yapı üzerine uygulanan bir kaplama olduğu için epey dayanıklı ve sağlam bir kaplamadır. Bu da uzun yıllar kullanımı beraberinde getirdiği için daha az zahmet ve daha az maliyet ile hastalarımızın tercih etme nedenleri arasında yer almaktadır.

Metal içermediği için alerjik reaksiyona sahip kişilerin vazgeçilmez bir tercihi haline gelmektedir.

Empress kaplama diğer kaplama türlerine göre daha ince bir yapıya sahiptir. Bu durum sayesinde dişler daha az kesilerek doğal diş dokusu korunmuş olur.  Ayrıca diş eti ile uyumlu bir yapıya sahip olduğu için diş eti çekilmesi gibi sorunlarla karşılaşma oranı oldukça azdır.

Bütün bunların yanı sıra diğer kaplama türlerinde olduğu gibi empress kaplamalarında dezavantajları vardır.  Bunlardan biri zirkonyum kaplamalara göre daha pahalı olmasıdır. Bir başka dezavantaj ise çok derin çürüklerde ya da kırık dişlerde empress kaplamanın yapılamama ihtimalidir. Bütün bunların değerlendirilmesi için diş hekimleri tarafından kontrol edilmesi gerekir.

Empress kaplama ile gülüş tasarımı kimler için uygundur?

  • Empress kaplamalar dişlerin doğal rengini ve şeklini geri kazandırmak için uygulanabileceği için ön dişlerinde renklenme, çaprazlık, eğrilik veya aralık problemleri olanlar tercih edebilir.
  • Daha beyaz bir görünüme sahip olmak isteyenler empress kaplamalar ile daha aydınlık bir gülüşe sahip olabilirler.
  • Gülüşünden memnun olmayanlar ve Hollywood gülümsemesine sahip olmak isteyenler için kusursuz bir seçenektir.
  • Özgüvenini artırmak isteyenler empress kaplamalar ile gülüş tasarımı yaparak daha güzel bir gülüşe sahip olabilir.
  • Metal alerjisi olanlar için tercih edilebilecek alerjik reaksiyonu en düşük kaplamalardır.
  • Diş eti çekilmesi problemi yaşayanlar içinde, diş eti çok az kesildiği için empress kaplamalar en ideal kaplama türüdür.

Bilim Diş Kliniği olarak alanında uzman diş hekimlerimizle sizleri önemsiyor gülümsemenize değer veriyoruz. Empress kaplamalar ile doğal ve kusursuz gülümsemeleri sizlerle buluşturuyor hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Empress Kaplamalar ile Hollywood Gülümsemesine Sahip Olmak için sizleri kliniğimize bekliyoruz. Mükemmel bir gülümsemeye sahip olmak birçok insanın hayalidir. Hayalleri gerçeğe dönüştürmek için Bilim Diş Kliniği olarak her zaman yanınızdayız.