Çalışma Saatlerimiz

Bilim Diş Kliniği, 500 m2 kapalı alan içerisinde, alanında tecrübeli hekimleri ve son teknoloji cihazları ile İstanbul’ un Maltepe ilçesinde hastalarına hizmet veren bir diş kliniğidir. Görüntüleme (X ray) cihazları olarak Owandy markasının son teknoloji Panoramik (2D) ve Tomografi (3D) cihazlarını kullanmaktadır.

Polikliniğimiz de ağız ve diş sağlığı alanına yönelik bütün işlemler gerçekleştirilmekte olup çalışma saatlerimiz şöyledir:

Pazartesi

10:00-24:00

Salı

10:00-24:00

Çarşamba

10:00-24:00

Perşembe

10:00-24:00

Cuma

10:00-24:00

Cumartesi

10:00-24:00

Pazar

12:00-20:00

Gün içerisinde ağız ve diş sağlığı tedavi ihtiyaçları için vakit bulamayan hastalarımız Polikliniğimiz de akşam ve gece saatlerinde de hizmet alabilmektedir.

Gece açık diş kliniği!

Acil diş tedavileri, aniden başlayan diş ağrısı, nöbetçi diş hekimi ihtiyaçları, rutin tedaviler ya da gün içerisinde diş tedavileri için yeterli vakit bulamayan hastalarımız için gece 12’ ye kadar hizmet vermekteyiz. İstanbul Maltepede bulunan Bilim Diş Kliniğinden randevu alabilirsiniz.

Nöbetçi Diş Hekimi!

Polikliniğimiz gündüz mesai saatleri arasında hizmet vermenin yanı sıra, akşam 19:00 dan gece 24:00 a kadar nöbetçi diş hekimliği faaliyetlerini de yerine getirmektedir. Nöbetçi diş kliniğimizden randevu almak için bize ulaşabilirsiniz.

Pazar Günü Açık Diş Kliniği!

Hafta içi ve cumartesi günleri ağız ve diş sağlığına yönelik tedaviler için zaman bulamayan hastalarımız pazar günleri 12:00-20:00 saatleri arasında diş hekimlerimizden hizmet alabilmektedir. Pazar günleri de diş hekimliğinin her alanında diş tedavisi hizmeti verebilmekteyiz. Acil diş tedavisi, 20’ lik diş çekimleri, kanal tedavisi, kompozit dolgu işlemleri, diş taşı temizliği, diş beyazlatma (bleaching), gülüş tasarımı ( Hollywood Smile), Zirkonum Kaplama, İmplant Tedavileri gibi her türlü diş tedavilerine yönelik işlemleri Pazar günleri de yapabilmekteyiz. Maltepedeki Bilim Diş Kliniği haftasonuda hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbul’da Bir Diş Kliniği!

Polikliniğimiz İstanbul’ un Maltepe ilçesinde; Feyzullah Mahallesi, İdealtepe, Altayçeşme, Küçükyalı, Zümrütevler gibi yakın adreslere diş tedavisi ve acil diş ihtiyaçları hizmetleri vermenin yanı sıra uzaktan gelmek isteyen hastalarımız içinde randevulu bir şekilde çalışma saatleri içerisinde diş tedavisi hizmetleri vermektedir.